Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łężek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Świątniki

Świątniki(Łężek + 21 km)

786 745 zł118,73 m² 6 626,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Komfortowy dom z ogrodem przy parku w Rogalinie. Kameralne osiedle Refugium Natura przy Rogalinie rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w unikatowym i wyjątkowo zielonym otoczeniu, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona

Centrum,Kórnik(Łężek + 20 km)

2 073 000 zł18 455 m² 112,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren Z przeznaczeniem pod centrum handlowe, magazyn, mpzp Działka o powierzchni 1,84 ha. położona na obrzeżach miejscowości Kórnik, bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchu Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Środa Wielkopolska(Łężek + 20 km)

348 864 zł44,16 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w Środzie Wielkopolskiej! Lokalizacja: ul. Strzelecka Powierzchnia: 44,16 m Piętro: 1 w 3-piętrowym budynku Rozkład mieszkania: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Słonino

Słonino(Łężek + 25 km)

99 000 zł11 444 m² 8,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie ponosi wyłącznie strona sprzedająca Szukasz miejsca pod inwestycję lub spokojnego zakątka do życia z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł51,94 m² 9 145,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 50,6 m , położone na Osiedlu Prymasa Wyszyńskiego w Środzie Wielkopolskiej. Nieruchomość przeszła gruntowny remont 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chlebowo

Chlebowo(Łężek + 17 km)

135 000 zł3 587 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks działek siedliskowych o powierzchni od 3195m2 do 3586m2 położonych na Terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy lesie na obrzeżach miejscowości Chlebowo. Poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, Osiedle Słowiańskie

Manieczki(Łężek + 19 km)

299 000 zł1 287 m² 232,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1287 m , oznaczona numerem ewidencyjnym 31/41, położona w miejscowości Manieczki, na osiedlu Słowiańskim. Lokalizacja i otoczenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Siemczyno

Siemczyno(Łężek + 25 km)

480 000 zł21 900 m² 21,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż przepięknie zlokalizowaną działkę rolną o powierzchni 2,19 ha z warunkami zabudowy, położoną w miejscowości Siemczyno przy jeziorze Drawsko. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Daliowa

Trzykolne Młyny(Łężek + 17 km)

50 zł/m²59,50 m² 2 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne lokale handlowo-biurowo-usługowe o powierzchniach od 60 do 100m w nowopowstałym budynku w Trzykolnych Młynach (gmina Kórnik). Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty - to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Roszków

Roszków(Łężek + 25 km)

219 000 zł1 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Roszków. Działka w kształcie prostokąta, o szerokości frontu ok. 24 m, długość ok. 41 m. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łężek

Łężek,zachodniopomorskie

320 000 zł285 m² 1 122,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Połczynie Zdroju. Dom o powierzchni 258m2. Powierzchnia użytkowa 200m2. W domu znajduje się: 7 pokoi, salon, salonik, łazienka, pralnia, suszarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łężek

Łężek,zachodniopomorskie

410 000 zł167 m² 2 455,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom dwukondygnacyjny, bliźniak, rok budowy 1999, pow mieszkalna 167m2, pow działki 975m2 parter: przed wejściem do domu znajduje sie taras,pod tarasem znajduje się garaż i pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łężek

Łężek,zachodniopomorskie

500 000 zł250 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Sprzedam dom w bardzo cichej okolicy,świeże powietrze,trzy wejścia(dwa od frontu i jedno od podwórka)dlatego może być przeznaczony dla więcej niż jednej rodziny,salon połączony.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij